N13 - linia nocna kursująca na terenie Gdańska
Trasa |
---|
Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska |
Rozkład jazdy obowiązuje od nocy z 03. na 04. sierpnia 2012 r.Na linii kursują wyłącznie pojazdy niskopodłogowe.